[top3] [top2] [top1]

Kontakt:
Tel.: +420 777 093 809
(remove XX) info XX @nejlevnejsikostymy XX .cz

Prodejna (maloobchod):
Jaromírova 3, Praha 2

Po - Pá: 11:00 - 19:00
So: 14:00 - 18:00
27.11., 4.12., 11.12., 18.12. 14:00 - 18:00

Novinky!

Halloweenské kostýmy a doplňky

Karnevalové kostýmy pro dospělé

Karnevalové kostýmy pro děti

Rozlučka se svobodou

Doplňky ke kostýmům

Karnevalové masky

Klobouky a čelenky

Paruky

Make-up

Pálení čarodejnic

Havajská párty

Mikuláš, Santa Claus, čerti, andělé

Balónky

Párty doplňky

Srandičky a žertíky

Originální dárky

Valentýn

Textil s potiskem

Sportovní vybavení pro fanoušky

Ptákoviny

Ptákoviny jsou internetový a kamenný obchod s karnevalovým zbožím a párty sortimentem. Najdete u nás nejrůznější karnevalové kostýmy pro děti i dospělé, karnevalové doplňky jako paruky, škrabošky a masky, ale i rozmanitou párty výzdobu a dekorace.  

Ať už se chystáte vyrazit na maškarní bál, nebo pořádáte dětskou narozeninovou oslavu, čeká vás rozlučka se svobodou vaší nejlepší kamarádky, nebo vyrážíte s partou na vodu ve stylu Havaj, u nás se vybavíte na jakoukoliv příležitost. 

Všechno naše zboží je přehledně uspořádané do menších sekcí a kategorií, přehledně si tak u nás vyberete, ať už hledáte dekorace na oslavu významného jubilea nebo výzdobu silvestrovského večírku. 

Mezi oblíbená témata večírků a oslav patří bezesporu párty v uniformách, nemocniční medik párty, indiánská, kovbojská nebo pirátská párty, filmová párty, retro párty či párty ve stylu prohibice a 20. let. Oblíbená jsou také 60 léta a období hippies, Oktoberfest a beerfest, Halloween a vše s ním spojené, a konečně i kostýmy a výbava na Mikuláše, čerta a anděla či vánoční firemní večírky ve znamení Santa Clausů, elfů a vánočních stromečků. Všechny tyto kategorie proto samozřejmě najdete i u nás v obchodě. 

Pokud dáte před nákupem na internetu přednost raději nákupem u nás v kamenné prodejně, najdete nás v centru Prahy, na ulici Jaromírova 3, v blízkosti tramvajové zastávky Ostrčilovo náměstí. Všechny kostýmy, doplňky i dekorace si u nás můžete pořádně prohlédnout i vyzkoušet. Věříme, že u nás najdete inspiraci na jakýkoliv večírek a vyberete si u nás přesně to, co potřebujete.