[top1] [top3] [top2]

Kontakt:
Tel.: +420 777 093 809
(remove XX) info XX @nejlevnejsikostymy XX .cz

Prodejna (maloobchod):
Jaromírova 3, Praha 2

Po - Pá: 11:00 - 19:00
So: 14:00 - 18:00
27.11., 4.12., 11.12., 18.12. 14:00 - 18:00

Novinky!

Halloweenské kostýmy a doplňky

Karnevalové kostýmy pro dospělé

Karnevalové kostýmy pro děti

Rozlučka se svobodou

Doplňky ke kostýmům

Karnevalové masky

Klobouky a čelenky

Paruky

Make-up

Pálení čarodejnic

Havajská párty

Mikuláš, Santa Claus, čerti, andělé

Balónky

Párty doplňky

Srandičky a žertíky

Originální dárky

Valentýn

Textil s potiskem

Sportovní vybavení pro fanoušky

Blog

Kostým čarodějnice

Poslední dubnový den neodmyslitelně patří čarodějnicím. Podle legend se slétají k velkému sněmu a předvádí nejnovější kouzla a lektvary. V obcích se pořádají velké ohně, často doprovázené soutěžemi pro… (Celý text)

Kostým vojandy

Hledáte kostým, který by byl originální, pohodlný a zároveň dovolil efektně upozornit na vaše přednosti? Co zkusit nabrat inspiraci u armády a na večírek obléknout slušivou uniformu? Kostým vojandy bude perfektní volbou, a nav&iacut… (Celý text)

Kostým námořnice

Některé kostýmy navádí k žertíkům a nadsázce, některé útočí na první signální pánského osazenstva večírku provokativním střihem nebo délkou sukně, některé kostýmy jsou relativně střídm&… (Celý text)

Kostým princezna

Při prvním zobrazení nabídky „kostýmů pro princezny“ se před vámi otevře doslova svět splněných přání malých slečen. Výrobci kostýmů věrně následují největší filmové hity a nabízí modely hlavn… (Celý text)

Kostým upír

Upír, vampýr, hrabě Drákula, nemrtví, Nosferatu… všechna jména vymezují jednu z legendárních postav. Upír, který ve dne prospí schovaný před slunečním světlem a v noci ožívá a lační po krvi. Z&a… (Celý text)

Kostým policistky

Baví vás střídat kostýmy a proměňovat se s představovanou úlohou? Vyzkoušejte kostým, který vám dodá neuvěřitelný sex appeal. Rázem se zařadíte mezi nejatraktivnější hosty večírku. Očí všech mužů se … (Celý text)

Kostým kovboj

Hledáte ideální kostým na večírek, ve kterém se budete cítit dobře, pohodlně a nebudete se muset nutit do přílišné stylizace? Proč nevyrazit na divoký západ? Kovbojové jsou vděčnou rolí, navíc vám dovolí vybrat … (Celý text)

Kostým indiána

Zkuste si rozpomenout, jaké kostýmy potkáváte na party nebo Halloweenu nejčastěji. Určitě vyjmenujete námořníky, čarodějnice, smrtky nebo kostlivce, rytíře a princezny. Indián přitom nabízí spoustu variant a odstínů, které můžete dokonale přizpůs… (Celý text)

Kostým pirátka

Hledáte ideální kostým, který vám bude slušet, ve kterém se budete cítit pohodlně a který vám navíc dovolí všemožné variace bez složitých úprav? Nechte se naverbovat na pirátskou loď! V roli pir&aacu… (Celý text)

Korunka pro nevěstu

Ve svatební den se budou upírat zvědavé i dojaté pohledy všech hostů hlavně na nevěstu, na její šaty, účes, květinu. Ale nevěsta si zaslouží pozornost i v době náročných svatebních příprav. Uspořádat slavnostní den, vyho… (Celý text)

Rozlučka se svobodou placky

Bavíte se rádi s přáteli a dokážete prostřídat za jeden večer i několik podniků nebo klubů? Pak bude rozlučka se svobodou zásadním úkolem, kterého se musíte zhostit s patřičnou ctí a pečlivostí! Myslete na nejmenší detaily… (Celý text)

Trička na rozlučku se svobodou

Ještě, než se rozezní svatební zvony a holky se opatrně rozpláčou dojetím, je třeba provést ženicha řádnou rozlučkou se svobodou. A pozor, svojí chvíli si zaslouží i nevěsty! Ať už patříte mezi nejbližší kohokoliv z budoucího m… (Celý text)

Šerpa pro nevěstu

Jako družičku nebo dokonce svědka nevěsty vás čeká jeden z naprosto zásadních úkolů, vedle kterého je výběr šatů nebo pomoc při shánění dokonalého místa pro obřad, naprosto jednoduchou záležitostí. Musíte připravit rozlu… (Celý text)

Rozlučka se svobodou

Možná už se těšíte na avizovanou svatbu svého nejlepšího přítele nebo kamarádky. Možná dokonce aktivně pomáháte se svatebními přípravami, vybíráte oblečení, místo pro obřad i oslavu, hudbu, sestavujte seznamy ho… (Celý text)